Alarm for Cobra 11: Burning Wheels (Crash Time II) (1.0)
70 %

Čas bouraček se hlásí s druhým dílem

Crash Time II neboli Burning Wheels je dalším dílem skvělé závodní série Alarm for Cobra 11. Ten mají na svědomí vývojáři ze společnosti Synetic, kteří se nechali inspirovat dálničními policisty z oblíbeného televizního seriálu Kobra 11. Hrdinové seriálu jsou ti, jejichž tempo je vražedné, jejichž revírem je dálnice a jejichž protivníky jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači.

Celá série je známa díky několika důležitým rysům nebo vlastnostem. Mezi ně patří úžasná hratelnost, vynikající grafické zpracování a dokonalé ovládání vozů. Příběh sice také hraje svoji roli, ale oproti ostatním zmíněným bodům až druhotnou. A nesmí se zapomenout na nejdůležitější charakter hry, který má svůj vzor v seriálu – čím více aut při honičce vybuchne (bude utopeno v řece, slisováno tankem nebo zdemolováno v hromadné srážce), tím lépe. Za předpokladu, že dojde k dopadení pachatele samozřejmě.

Příběh hry se točí okolo aut a ruské mafie. Právě mafii je potřeba pořádně zkrotit a k tomu je třeba ji infiltrovat. Ještě před samotným přechodem k mafiánství si však hráči vyzkouší jaké to je závodit se street racerovými závodníky a pak je také chytat při zběsilých policejních honičkách. Ovšem u zmíněné mafie půjde o daleko více než pár pomačkaných plechů nebo nabouraných sporťáků. Ostatně lisování oblíbeného Dodge, když je hráč stále na místě řidiče, není ničím extra příjemným.

Další úkoly a situace nebudou o nic snazší, ale pořád se můžete spolehnout na dvě věci – skvělá auta a ještě lepšího parťáka. Oba se postarají o vaše dobré zdraví a hlavně přežití.

Během hry je možné řídit prakticky cokoli – od klasického trojkového BMW, přes oblíbené Mercedesy až po obrovský a nemotorný tahač. V průběhu jízdy se pak o řidičovu informovanost starají čtyři ukazatele – rychlost, otáčky, stav paliva a hlavně velikost napáchané škody v eurech. Čím déle budete hrát, tím větší „skóre“ získáte.

Burning Wheels vás jednoduše zaujme, zabaví a jen tak nepustí. Jak již bylo zmíněno, hra disponuje skvělou atmosférou, kterou má na svědomí úžasná grafika, skvělé ovládání a také dobrý hudební doprovod.

Stahujte i další díly série:

Alarm for Cobra 11: Nitro
Alarm for Cobra 11: Autobahn Pursuit (Crash Time I)
Alarm for Cobra 11: Highway Nights (Crash Time III)
Alarm for Cobra 11: The Syndicate (Crash Time IV)
Alarm for Cobra 11: Undercover (Crash Time V)
 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající grafika
  • Skvělé ovládání
  • Hra je na motivy seriálu
  • Známé postavy

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Synetic
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.rtlgames.de/index.php
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.0
Počet stažení: 8308
Publikováno: 27.11.2012
Poslední aktualizace: 2010-10-21 08:27:23
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | Dema her | Závodní hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Alarm for Cobra 11: Burning Wheels (Crash Time II)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru