Split/Second: Velocity (1.0)
0 %

Závodní hra plná zvratů

Split/Second: Velocity není pouze hra nesoucí poměrně netradiční název, ale jedná se zároveň o závodní pecku, která disponuje na svůj žánr nebývalým repertoárem. Hráči totiž mohou během své jízdy měnit herní prostředí podobně jako ve známém filmovém snímku Inception. Tedy spíše ničit než měnit.

Hra na první pohled zaujme propracovanou grafikou, která ještě stále není standardem. Krásné tratě a do detailu vymodelované okolí jízdních koridorů dává znát, že si autoři na hře dali doopravdy záležet. Závod začíná jako většina jemu podobných, jenže záhy se stane něco nečekaného – náhle se po pravé hráčově ruce zbortí obří budova a chvíli potom vybuchne staveniště přímo před kapotou jeho vozu. A nejedná se o náhodu. Obojí mají totiž na svědomí protihráči, kteří použili nasbírané zkušenosti resp. jízdní bonus a vyvolali tuto náročnou akci. Během jízdy totiž každý z hráčů sbírá body na malé stupnici – za driftování, dokonalé projetí či předjetí nebo za jiné předvedené triky. Jakmile dosáhne hladina bodů některé ze tří úrovní, může si hráč zvolit a použít jednu z představených akcí. Navíc si ještě může vytvořit zkratku a dostat se tak před ostatní závodníky.

Split/Second: Velocity nabízí neokoukanou zábavu ze závodního prostředí, které je propracované k dokonalosti. Hru si vyzkoušejte a pocítíte to na vlastní kůži.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Dokonalé zpracování
  • Změna reality
  • Vynikající model okolí

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Disney
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.disney.co.uk/split-second-velocity/
Velikost souboru: 1.067,05 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2044
Publikováno: 23.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-17 15:31:52
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Dema her | Závodní hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Split/Second: Velocity

Nahoru