Legends of Runeterra (Beta)
100 %

Karetní hra od tvůrců League of Legends

Společnost Riot Games si ve světě udělala jméno zejména svou MOBA hrou League of Legends. Toto herní univerzum nabízí obrovský prostor na expanzi, což vyvrcholilo novinkou Legends of Runeterra. Jde o karetní hru, ve které můžete hrát s kartičkami hrdinů z League of Legends, ale i zcela novými postavami.

Titul staví na stejném principu, jako jeho úspěšní předchůdci, a tedy Hearthstone nebo Gwent. Naproti sobě stojí dva hráči a po jednotlivých kolech se střídají v útoku a obraně. Začíná se na nulové mane a postupně se každým kolem zvyšuje její počet až na deset. Mana slouží již tradičně na vyvolávání jednotek nebo sesílání kouzel.

Jak v MOBA hrách, i zde kartičky nabírají na síle, získávají zkušenosti a jsou kolo od kola silnější. Šampióni jsou přiřazeni k šesti frakcím, které se liší svými schopnostmi a elementárními základy. Noxus se zaměřuje na silné a přímé útočení, Demacia má silné jednotky s hodně životy a vysokými statistikami, Ionia disponuje kouzelníky a magií, Shadow Isles se specializuje na velký počet jednotek v ruce i na boardu, Freljord nabízí zpomalování a silné zakončení hry, Piltover & Zaun jsou specialisté na pasti a triky.

Stáhněte si mobilní verzi hry Legends of Runeterra zdarma!

Hra vyžaduje, abyste vraceli každý den a nasbírali nové zkušenosti, plnili questy a získali odměny za výhry. Tento přístup je samozřejmostí ve všech karetních hrách zaměřených na online soupeření. Týdenní výzvy i ty denní vás udrží stále ve hře o skvělé ceny a odměny v podobě bedniček, kartiček a nových kapslí s bonusy. Stejně jako v League of Legends, i zde se můžete těšit na pravidelné aktualizace a změny, které povedou k novým metám. Samozřejmostí jsou také ranked / hodnocené hry. Celková délka jedné hry se pohybuje mezi 10 až 15 minutami, takže podstatně kratší, jako například při Hearthstone.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • League of Legends postavy
  • Klasický kompetitivní přístup
  • 6 herních frakcí
  • Levelování postav
  • Týdenní i denní výzvy
  • Questy
  • Ranked
  • Odemykání obsahu za hraní

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: RIOT Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://playruneterra.com/en-us/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: Beta
Počet stažení: 573
Publikováno: 22.04.2020
Poslední aktualizace: 2020-04-22 02:19:52
Zařazeno v kategoriích: Strategie | Multiplayerové hry | 3D hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Legends of Runeterra

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru