Gwent (1.0)
0 %

Karetní hra ze Zaklínače

Už je to neuvěřitelných 11 let, odkdy vyšla první adaptace knihy Andrzeje Sapkovského s názvem Zaklínač. Hráči si kromě skvělého příběhu, grafického zpracování i hratelnosti oblíbili i menší detaily, které reprezentovala například karetní minihra gwint. Ta se později přejmenovala na Gwent a momentálně je možné si ji zahrát i jako samostatný titul.

Gwent tak zavede hráče do oblíbeného fantasy světa, kde se stanou veliteli svých vojsk. Hrací pole se skládá ze tří řad na každé straně, do kterých si hráči umístí na začátku desítku karet. Každá karta představuje jiného bojovníka, kteří jsou rozděleni do tří kategorií: boj na blízko, střelci a obléhací stroje. Úkolem je pak získat na hrací ploše co nejvyšší skóre na konci hry a vyhrát dva kola nad svým oponentům. Postupně je možné přidávat karty na hrací plochu bez omezení.

Stáhněte si mobilní hru GWENT: The Witcher Card Game zdarma

Na kartách je možné najít jednu z pěti frakcí vyskytujících se i v samotném Zaklínači: Nilfgaard, Příšery, Skellig, Severní království a Scoia'tel. Jelikož jde o online hru, nechybí ani několik herních módů. Hráči si tak vyzkouší své taktické schopnosti v přátelském utkání proti oponentům z celého světa, mohou si zahrát Ranked zápasy a posouvat se v tabulkách, dovednosti si otestují proti Umělé inteligenci, vydají se do Arény a navolit si karty podle sebe tak, aby porazili protivníky nebo je možné zkusit štěstí ve výzvy a získat tak nové karty.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Online karetní hra
  • Základ v Zaklínači
  • 5 herních módů
  • 5 frakcí
  • Jednoduchá pravidla
  • Těžké na taktizování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: CD PROJEKT
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.playgwent.com/en
Velikost souboru: 1,16 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 254
Publikováno: 22.07.2018
Poslední aktualizace: 2018-07-22 17:27:44
Zařazeno v kategoriích: Strategie | Multiplayerové hry | Plné hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Gwent

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru