Code of Honor: French Foreign Legion (1.0)
0 %

Akční hra z afrického prostředí

Hráč se díky vývojářskému a vydavatelskému studiu City Interactive může vydat do prostředí drsné africké savany a jejích obyvatel. K tomu všemu jako člen prestižní Cizinecké legie francouzské armády.

Cizinecká legie již po téměř dvě stě let shromažďuje ty nejdrsnější a nejodolnější vojáky, které je možné v rámci armády najít. Ovšem k fyzické a psychické zdatnosti a odolnosti zároveň patří neskutečný výcvik v několika dalších rozličných oblastech a obrovské, nejen bojové, schopnosti. Původně byla legie sestavována čistě z cizinců – Francouz se do ní jako člen dostat nemohl. Navíc jednotka sloužila jako sběrné a výchovné místo pro zločince a nepohodlné osoby, které si raději zvolily vojenskou službu, než život ve vězení. Výměnou dostali nové jméno a jejich trestní historie byla smazána. Ovšem podmínky služby byly a jsou neskutečně náročné a mise, na které jsou členové legie vysíláni, patří mezi nejnebezpečnější na celém světě.

Hra nabízí tradiční akční přístup, plný nebezpečných úkolů, místního obyvatelstva s teroristickými sklony a hlavně ukradeným jaderným odpadem.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Drsná akce
  • Cizinecká legie
  • Klasický herní přístup

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: City Interactive
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 382,01 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2091
Publikováno: 22.05.2013
Poslední aktualizace: 2013-05-22 04:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Code of Honor: French Foreign Legion

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru