Nation Red (1.0)
90 %

Zombie střílečka v arénách a v rychlém tempu

Přímočará zombie střílečka, která si na nic nehraje a poskytuje jen plnohodnotnou akci - i tak bychom mohli ve zkratce popsat Nation Red, která je sice o něco starším titulem, ale při nízké ceně a možnostech ve hře se vůbec nemá za co stydět. Svět je zmítán nemrtvými, kteří se vyvinuli do takového stádia, že jsou schopni nosit zbraně. Vy, jako člen elitní formace, musíte těmto hordám zabránit v postupu. Na všechno se díváte z horního pohledu, takže vidíte i postavu, i všechno kolem vás. Nation Red má šílený singleplayer a ještě šílenější multiplayer, kde si vyzkoušíte obranu mostu, barikádu, střílení zpoza plotu, farmu a pod.

Na výběr máte z několika zbraní (brokovnice, pistole, sniper, kulomet, samopal ...), ale na začátku jste vybaveni jen základní pistolí. Lepší zbraně náhodně vypadávají z pochodujících, jakož i bonusy. Ty je nejlepší sbírat co nejdříve, jinak po čase zmizí. Rychlost se navíc vyplatí i v multiplayeru, kde si každý snaží ukořistit co nejvíce bonusů. Mezi nimi najdeme zpomalení času, střelbu bez přebíjení, rychlejší střelbu, silnější náboje, oslepující záblesk a mnoho dalších. Čím více zombíků zabijete, tím více získáte zkušenosti. Za levelování je následně možné vylepšovat vlastnosti své postavy. Ty můžete přetavit do nejrůznějších bojových pomůcek, jako např. automatické vrhání shurikenů, zemětřesení, automatická děla, více granátů apod.

Vždy po určitých vlnách přijdou i finální bossové, kteří jsou vybaveni zbraněmi a jsou tak velmi nepříjemní. V obrovském náporu nepřátel je tak velmi těžké udržet poslední stanovisko. Šílené herní tempo, kopec zábavy (zejména ve společnosti přátel v multiplayeru) a styl klasické zombie vyvražďovačky dělají z Nation Red titul, který je ve své Steam knihovně dobré mít.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Rychlé tempo hry
  • Zombíci ve vlnách
  • Originální bonusy
  • Co-op styl obrany
  • Sbírání zkušeností
  • Množství krve a výbuchů

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: DiezelPower
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.nation-red.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 939
Publikováno: 29.04.2015
Poslední aktualizace: 2015-04-29 09:51:02
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Multiplayerové hry | Hororové hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Nation Red

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru