Unreal Tournament 4 (6.10.0)
0 %

Pre-alpha verze legendární série s novým obsahem i klasickými herními prvky

Hra Unreal Tournament 4 je v pořadí pátým herním titulem z UT série a na rozdíl od jejích předchůdců vzniká vskutku netradičně. Studio Epic Games, které stojí za touto herní značkou, si najalo pár veteránů pracujících na minulých dílech, aby spolu s komunitou vytvořili UT4! Hra se momentálně nachází v pre-aplha stádiu, což znamená, že je stále ve vývoji jako od vývojářů z Epic Games, tak i od hráčů podílejících se na tvorbě herního obsahu.

Opět jde o střílečku z pohledu první osoby, přičemž gameplay je úplně stejný jako v minulosti, ale přibylo pár novinek. Do pohybových aktivit přibyla možnost klouzat se po zemi, jakož i možnost běhat po stěnách. Arzenál zbraní je v podstatě stejný jako v předešlých dílech s tím, že přibyly 2 nové zbraně, konkrétně granátomet a puška střílející blesky (alternativa sniperky).

Momentálně je ve hře několik plně nastavitelných postav. Taye, holohlavý mariňák připravující se na tento turnaj již od svých devíti let; Samael, bývalý osobní strážce, který to "koupil" při přestřelce a zachránil tak klientovi život, aby později umřel na zranění a byl znovu vzkříšen; Visse, nedávný vězeň Phayder Corporation, která rovněž podstoupila nekrifikáciu a je asi nejkrutější bojovník, když se bere v úvahu její vnitřní rozpoložení; nakonec tu máme Garoga chovaného, ​​aby sloužil královny jako voják Skaarj, ale momentálně slouží jako reprezentant královny v aréně.

Každé postavě je možné přidat pár kosmetických doplňků jako helmy, barety, přilby či brýle a nechybí ani celotělové skiny (každá postava má na výběr ze tří skinů). Momentálně jsou ve hře 3 mapky, jako nové, tak i staré. Asi Nejklasičtější mapou je Facing Worlds, kde stojí proti sobě dvě věže a boj se odehrává v nich, i mezi nimi. Dále je zde Outpost 23 a kamenná aréna Titan Pass.

Unreal Tournament 4 běží na Unreal Engine 4 a momentálně ještě nejsou dány specifické minimální požadavky na spuštění, jak ani ty doporučené, nakolik je hra stále ve vývoji. Hra je a bude volně dostupná s mikrotransakciami, za které si budou moci hráči koupit kosmetický obsah ve hře.

Díly Unreal Tournament:

Unreal Tournament - první díl UT série.
Unreal Tournament 2003 - skvělé pokračování.
Unreal Tournament 2004 - legendární multiplayer.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Legendární střílečka je zpět
  • Vyvíjená studiem i komunitou
  • 4 herní postavy
  • Plně přizpůsobitelný design
  • 3 nádherné mapky
  • Známé zbraně + novinky
  • Unreal Engine 4

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Epic Games Inc.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.epicgames.com/unrealtournament/#splash
Velikost souboru: 32,15 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 6.10.0
Počet stažení: 193
Publikováno: 11.12.2017
Poslední aktualizace: 2017-12-11 09:25:14
Zařazeno v kategoriích: Plné hry | Multiplayerové hry | Epic Games hry | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava | Strategie

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Unreal Tournament 4

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453211 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

869004 přečteno
Nahoru