Geforce Now (1.0.9)
0 %

Herní streamovací služba s raytracingem

Známá vývojářská firma NVIDIA specializující se na tvorbu procesorů do grafických karet a čipů do základních desek přichází se svou streamovací službou Geforce Now. Roky beta testování skončily a hráči po celém světě si mohou užívat výhody streamingu, a to i bezplatně. Funguje na principu možnosti hraní her bez nutnosti mít je v počítači nainstalovány. Rovněž potěší hráče, kteří nedisponují velmi rychlým hardwarem, protože je od mnoha zátěží oprostí.

Výhodou je, že jsou všechny hry spuštěny na serverech a hráč získává pouze výsledný obraz. I proto je nutné rychlé připojení k internetu, nejlépe co nejrychleji (minimum je 10Mbps a pro 1080p60 50 Mbps). Po krátké registraci nebo po přihlášení přes Facebook je možné vyzkoušet si službu zdarma (Free čas je 1 hodina denně), nebo si zaplatit předplatné Founders za 5.49 eur měsíčně. V této druhé možnosti je 90 denní zkušební doba, kdy je možné hrát zdarma (v ceně je 6 hodin nepřetržitého hraní a RTX tituly na RTX 2080 výkonu).

Na to, abyste si mohli zahrát ty nejnovější hry, tak doma nepotřebujete mít tu nejlepší PC sestavu. Geforce Now spolupracuje se službami, jako Steam, Uplay, Epic Games Store, což znamená, že hry musí být v jejich seznamu a zároveň musí být v nabídce Geforce Now. Hry si tedy nekupujete a platíte si pouze předplatné za to, že je můžete hrát. Podporován je gaming z počítače, TV přes Shield nebo z mobilů (prostřednictvím aplikace). Samotné rozlišení hry a počet snímků za sekundu si nastavíte ručně, nebo necháte program optimalizovat nastavení dle vašeho připojení automaticky. Co se týče serverů, můžete si vybrat ty nejblíže a nejrychleji (jako například v Německu), nebo si opět nechat vše nastavit automaticky.

V nabídce jsou stovky titulů, jako například Fortnite, Assassin's Creed tituly, Doom, Minecraft, Destiny 2, Path of Exile nebo World of Tanks, League of Legends, Mordhau, A Plague Tale: Innocence, Kingdome Come: Deliverance. Při Wolfenstein: Youngblood a Metro Exodus lze zapnout raytracing. V blízké budoucnosti by mělo přibýt i hraní v 1440p a 4K, stejně tak rozlišení 21: 9. Prostředí aplikace je moderní, jednoduché a o každé hře se dočtete všechny potřebné detaily po rozkliknutí titulu. Podporováno je i streamování, což může velkému množství hráčů dosáhnout sen streamování na Twitch.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Streamování her
  • Nemusíte mít výkonný PC
  • Zdarma i formou předplatného
  • Stovky titulů
  • Moderní GUI
  • Podpora největších herních platforem

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: NVIDIA
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/
Velikost souboru: 77,44 MB
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 1.0.9
Počet stažení: 25
Publikováno: 05.02.2020
Poslední aktualizace: 2020-02-05 15:26:55
Zařazeno v kategoriích: Uplay hry | Steam hry | Origin hry | Epic Games hry | Doplňky a módy do her | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Geforce Now

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

225470 přečteno

Pixwords nápověda 2. díl

450017 přečteno
Nahoru