GOG Galaxy (1.2)
100 %

Herní klient spojující hráčů z platforem, jako Steam, Uplay či Epic Store

Good Old Games, původně digitální distribuční platforma videoher, se přejmenovala na GOG.com a hráčům za poslední roky přináší nejen staré hry, ale i ty nejnovější tituly. Společnost postupně vyvinula herního klienta s názvem GOG Galaxy, který cílí na spojování DRM titulů (Digital Rights Management) tak, aby byly dostupné pod jednou střechou. V překladu to znamená, že kdekoliv jste si hru zakoupili, ať už je to Steam, Uplay, Origin, Battle.net nebo Epic Store, ke všemu obsahu lze přistupovat z jednoho účtu vytvořeném právě na GOG Galaxy.

Tvůrci se snaží službu neustále zlepšovat a na přání hráčské komunity přidávají požadované funkce, které na jiných platformách chybí. Microsoft je oficiálním partnerem aplikace, takže další a dlouho připravovaná verze 2.0 bude mít silné propojení právě s Xboxem a exkluzivními hrami. Propojení ale platí i pro Play Station od Sony. Tento klient se momentálně nachází v beta testování (od června roku 2019).

A teď už k samotným funkcím GOG Galaxy. Kromě crossplatformného hraní se hráči dočkají cloudového úložiště pro všechny tituly, herního overlayů, notifikací o jakýchkoliv novinkách nebo zhotovení snímku obrazovky pomocí F12. Nebude chybět ani počítadlo FPS při podporovaných titulech, takže hráči vždy vědí, jak je na tom jejich PC nebo konzole. Samozřejmostí už je automatická aktualizace her (lze vypnout) nebo možnost vrátit se po update k předchozí verzi hry. Crossplay zase umožní hraní mezi uživateli GOG a Steamu - tato funkce stojí na ideologii společnosti, která praví, že by hráči neměli být omezováni pouze na platformu, kde hru zakoupili, ale aby si ji mohli užít s kýmkoli.

K tomu se pak váže seznam přátel, který rovněž přinese multiplatformní propojení - chatování, připojování se do her, zvaní...

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Komplexní herní klient
  • Hry napříč platformami
  • Spojování lidí
  • Cloudové úložiště
  • Notifikace
  • Tvorba screenshotů
  • Konzole i PC
  • Pohodlné chatování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: GOG sp. z o.o., CD Projekt
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.gog.com/galaxy
Velikost souboru: 227,56 MB
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 1.2
Počet stažení: 51
Publikováno: 30.08.2019
Poslední aktualizace: 2019-08-30 13:34:50
Zařazeno v kategoriích: Doplňky a módy do her | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - GOG Galaxy

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru