Rebuild (Flash)
0 %

Přežijte invazi zombie

Nizozemsko, domov větrných mlýnů, tulipánů a chutného sýra, se v této hře promění ve zřídlo krvelačných zombie. Takzvaná nizozemská chřipka napadla celý svět. Zombie jsou všude kolem. Lidé se snažili bojovat, ale byli bez šance. Utíkali. Teď se však rozhodli zastavit a čelit vražedným zombie. Je na vás, abyste jim pomohli.

Stanete se velitelem malinké osady uprostřed míst, které již obsadily zombie. Vašim úkolem v této strategické hře bude rozšířit své území a porazit všechny nemrtvé. Jako vrchní vůdce přikazujete ostatním, co mají dělat, a určujete, jaké budovy se budou stavět. Musíte si však dávat pozor, neboť i v těchto hrozivých podmínkách mají obyvatelé jisté touhy – chtějí mít kde bydlet, co jíst a také se trochu bavit. Tomu musíte uzpůsobit vaši taktiku a postarat se o ně.

Okolní apokalyptickou krajinu můžete prozkoumávat, získávat z ní suroviny a další obyvatele, ale také rovnou dobývat. Musíte však být připraveni i na útoky zombie. Ty se vás rozhodně nebojí a budou bojovat do poslední chvíle. Rebuild je velmi zajímavá, netradiční a chytlavá hra, která vás jen tak rychle nepustí.

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Úžasný herní koncept
  • Netradiční strategie
  • Boj se zombie

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Sarah Northway
Domovská stránka: http://rebuildgame.com/
Velikost souboru: 5,13 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 454
Publikováno: 04.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-01 14:39:29
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Rebuild

Doporučujeme

Nahoru