FireBoy and WaterGirl 4: The Crystal Temple (Flash)
0 %

Zábavná logická hra

Aristoteles kdysi dávno tvrdil, že je vše složeno z kombinace různých elementů konkrétně: země, vody, vzduchu a ohně. To bylo kolem roku 350 př. n. l. a trvalo relativně dlouho, než se od této špatné myšlenky upustilo. Autoři této hry se však tímto tvrzením možná inspirovali a vytvořili hru, kde vystupují postavy, které jsou stvořeny z jednotlivých živlů. Sejdou se ohnivý chlapec a vodní dívka. To, že se protiklady velmi často přitahují, je všeobecně známá věc. V přírodě to způsobuje spoustu pozoruhodných jevů a v této hře tomu není jinak. Dvěma hlavním hrdinům se tentokrát podaří zatoulat do křišťálového chrámu, kde je čeká zajímavé dobrodružství.

FireBoy and WaterGirl 4 je velmi zábavná logická plošinovka. Oheň a voda budou muset spojit síly, aby překonaly všechny nástrahy a hádanky, jež na ně čekají. Při své cestě z chrámového labyrintu budete moct sbírat krystaly, přičemž každá postava bude moct sbírat pouze ty, které mají stejné zabarvení jako ony samotné. Musíte si dávat pozor, aby se hrdinové vyvarovali elementům, které jim nedělají dobře. Není třeba nejmoudřejší posílat vodní dívku do lávy, ale ohnivému chlapci to vůbec nevadí.

Hodně důležitá je spolupráce. V jednotlivých levelech budete cestovat pomocí portálů, které vás přemístí z jednoho místa na druhé, přičemž některé z nich budete muset zapnout pomocí páček nebo tlačítek.

Bylo by velmi příhodné se z chrámu dostat co nejrychleji, protože je velmi nebezpečný. Pokud se vám to povede, drasticky se zvýší vaše skóre. Jedná se o nesmírně zábavnou hru s roztomilou grafikou. Dostat se až na konec chrámu nebude vůbnec jednoduché. Podaří se vám to?

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Návyková logická hra
  • Roztomilá grafika
  • Spolupráce vody a ohně

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Oslo Albet
Domovská stránka: http://www.a10.com/puzzle-games/fireboy-and-watergirl-4-the-crystal-temple
Velikost souboru: 4,92 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 1448
Publikováno: 25.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-22 11:49:48
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - FireBoy and WaterGirl 4: The Crystal Temple

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

222657 přečteno
Nahoru