Frizzle Fraz 3 (Flash)
0 %

Skákačka s chlupatou kuličkou

V této hře budete pomáhat chlupaté skákací kuličce jménem Fraz. Ta se z nevysvětlitelného důvodu rozhodla, že se vypraví do neznáma a prozkoumá okolní krajinu.

Na Frazově dobrodružné cestě ho však čeká nejedno překvapení. Bláhově si snad myslel, že všechno bude pohodové a on si pouze vyjde na procházku, ale tak tomu není. Okolní svět je plný nebezpečí a nástrah. Nejenže bude muset překonávat spoustu překážek, ale také narazí na nebezpečné nepřátele, kteří mu jeho výpravu rozhodně nezpříjemní.

Co by to bylo za dobrodružství, kdyby si při něm hlavní hrdina trochu nevydělal? Proto budete na své cestě sbírat zlaté mince. Kromě toho také narazíte na frizzly, kteří jsou takovou menší verzí hlavního hrdiny, a ty musíte zachránit ze spárů hladových monster. Fraz sice umí pěkně skákat, ale nikdy se nenaučil, jak s tím přestat, proto se vám s ním bude často manévrovat velmi ošemetné.

Frizzle Fraz 3 má barevnou grafiku a tematická hudba dotváří pohádkovou atmosféru. Jde o povedenou a zábavnou skákačku. Dokážete bezpečně dovést Fraze na konec jeho cesty?

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Chytlavá skákačka
  • Spousta překážek a nepřátel
  • Roztomilá grafika

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Dmitry Borisov, Andrew Borisov
Velikost souboru: 4,44 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 831
Publikováno: 22.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-17 11:04:18
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Frizzle Fraz 3

Nahoru