Race The Sun (Unity)
0 %

Letadlo poháněné Sluncem

Energetická krize je velmi ožehavé a aktuální téma. Neustále se omezuje používání fosilních paliv a i světové velmoci se snaží částečně přejít na energii vytvořenou obnovitelnými zdroji. Jednou z nich je bezpochyby solární energie. Pomineme-li všechny trable s dotacemi a výrobou solárních panelů, tak se jedná o relativně spolehlivý a ekologický zdroj energie, který rozhodně nevyprchá dříve, než bude naše planeta pohlcena Sluncem a spálena na uhel. V této hře se usadíte do kokpitu letadla, které je poháněno právě solární energií.

Proletíte se skrze opuštěnou pláň, ve které narazíte pouze na nebezpečné překážky a vražedné miny. Vašim úkolem je se vyhnout všem nástrahám a doletět co nejdál to půjde. Letadlo se řítí obrovskou rychlostí a k tomu, abyste do ničeho nenarazili, budete potřebovat reflexy jako kočka a mysl koncentrovanou jako meditující mnich.

Při nárazech váš stroj ztratí část energie a až mu všechna dojde, tak se zřítí a miliardy, které byly použity na jeho vývoj, jsou v trapu. Vy však můžete bez výčitek usednout do nového letadla a vydat se na další cestu. Energii ztrácíte také v době, kdy nesvítí Slunce, a proto si musíte pospíšit.

Kromě kličkování mezi překážkami se budete snažit sbírat bonusové body, které značně navýší vaše celkové skóre. Budete plnit různé úkoly a zlepšovat svůj letoun. Race The Sun je hra postavena na moderním enginu Unity, díky němuž má povedenou 3D grafiku a propracovaný fyzikální model. Jak daleko se vám podaří doletět s letadlem poháněným Sluncem?

Ke hraní této hry budete potřebovat Unity Web Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Povedená 3D grafika
  • Postřehová hra
  • Spousta různých úkolů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Flippfly
Domovská stránka: http://flippfly.com/racethesun/
Velikost souboru: 14,76 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Unity
Počet stažení: 862
Publikováno: 10.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-05 13:45:46
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Race The Sun

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

445732 přečteno
Nahoru