Stormy Castle (Flash)
0 %

Zábavná strategická hra

Ve hře Stormy Castle budete spravovat svůj vlastní hrad. Pokud se chcete stát úspěšným velitelem, tak budete muset dělat vše pro to, abyste porazili vašeho soupeře.

Hra má velmi jednoduchý princip. Proti sobě stojí dva hrady a z každého se na ten druhý valí horda vojáků.  O své středověké panství se musíte starat opravdu zodpovědně, neboť proti vám budou stát krvelační nepřátelé, kteří neberou na nic a nikoho ohledy. Vytrénujte si proto ty nejlepší válečníky. Budete moct produkovat pěchotu, lučištníky, mágy, jízdu a bojové stroje. S jejich pomocí musíte dobýt soupeřův hrad. Stačí zničit hradní bránu a můžete oslavovat vítězství.

Kromě budov, které produkují jednotky, si můžete postavit také kovárnu a knihovnu, kde svá vojska vylepšujete tak, aby byla v boji silnější. Nejedná se však pouze o bojovou strategii. Musíte se také starat o ekonomiku a celkovou životní úroveň. Pro vaše vojáky je mnohem příjemnější, když je zásobujete kvalitním jídlem a svůj vděk vám předvedou v boji.

K obraně hradu využijete silné věže, přičemž si můžete vybrat ze tří druhů těchto obranných staveb. Po každém boji si můžete koupit nová vylepšení, která se vám budou velmi hodit, neboť soupeři jsou s průběhem času neustále silnější. Hra nabízí užitečný tutoriál, který vám nesmírně pomůže. Podaří se vám ovládnout celý svět?

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Chytlavá strategická hra
  • Spousta bitev
  • Postupné vylepšování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Stormy Castle
Velikost souboru: 10,86 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 606
Publikováno: 18.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-15 10:04:29
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Strategie | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Stormy Castle

Doporučujeme

Nahoru