Toxers (Flash)
0 %

Útěk před červy

Město je v ohrožení. Po výbuchu továrny na zmrzlinu jej obsadili odporní červi, kteří vraždí vše, co je kolem nich. Přežilo jen pár obyvatel. Vy jim musíte pomoct k tomu, aby z města utekli. Bohužel je jen jedna cesta ven a tu blokuje královna všech červů, která je neskutečně silná. Musíte ji zničit, ale předtím je dobré vyčistit další oblasti města a zachránit ty šťastlivce, co přežili.

Celkově hra obsahuje 17 oblastí, z nichž dvě budou dostupné hned na začátku. V každé z nich můžete najít zajímavé předměty, lidi, kteří vám pomůžou, a červy, s kterými budete bojovat. Postupným prozkoumáváním oblasti získáte vše, co budete potřebovat a můžete se vydat do dalších nebezpečných míst.

Toxers je velmi netradiční hra s propracovaným tahovým systémem bitev. Při průchodu městem na vás čeká spousta nebezpečí, nástrah a překvapení a je na vás, jak se s nimi vypořádáte. Můžete se spokojit s málem a k poražení královny červů využít taktiku nebo prozkoumat každé políčko a dostat se z města hrubou silou.

Jedná se o velmi zábavnou hru, ve které budete nacházet neustále něco nového, takže vás určitě hned neomrzí. Hra nepatří k těm nejjednodušším a porazit královnu může být pro mnohé velká výzva. Podaří se vám to?

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Tahové souboje
  • Spousta užitečných věcí
  • Rozsáhlá mapa

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Rob Donkin
Domovská stránka: http://www.robdonkin.com/toxers/
Velikost souboru: 2,62 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 427
Publikováno: 15.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-11 11:16:15
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Toxers

Nahoru