Nejlepší aplikace pro Váš tablet (3. díl)

Naše velmi populární články o aplikacích a hrách pro tablety a potažmo i mobilní telefony opět pokračují v dnešním článku, ve kterém najdete skvělé zástupce v oblasti internetových prohlížečů, messengerů i videopřehrávačů.

Tip:

První díl speciálu o nej mobilních aplikacích

Druhý díl speciálu o nej mobilních aplikacích

BSPlayer Free

Jeden z klasických desktopových přehrávačů videa se dostal i na mobilní OS, konkrétně na Android. Jelikož je v našem výběru, je zřejmé, že jde o kvalitní přehrávač videí, ale v čem je jeho největší síla? Je toho více – BSPlayer nabízí komfort, se kterým souvisí podpora titulků, playlistů a dalších vychytávek, bez kterých už si asi nedokážeme videopřehrávač ani představit. Navíc ale poskytuje i velký výkon – dokáže využít i multijádrové procesory, takže pro něj není žádné video moc náročné.

Hlavní vlastnosti: Hardwarová akcelerace přehrávání, podpora různých formátů (včetně rmvb, wmv, 3gp, mkv, nebo zvukový flac), podpora titulků, častá aktualizace a optimalizace pro nové verze Androidu

Badoo

Jedna z nejoblíbenějších sociálních sítí na světě musí mít i svého mobilního klienta. Ten už je nainstalovaný na desítkách milionů mobilních zařízení a je lokalizovaný i do českého jazyka. Pokud tuto síť využíváte a chcete mít svůj profil i přátele neustále po ruce, jde o jasnou volbu. Na rozdíl od Facebooku se Badoo hodně soustředí i na seznamování.

Hlavní vlastnosti: Na seznamování zaměřená sociální síť

Viber

Viber představuje budoucnost (současnost?) komunikace, kdy dokáže zcela nahradit běžné mobilní služby, ale přitom nejde o tak omezenou aplikaci, jako je třeba Skype. Viber totiž využívá stále vaše telefonní číslo a vaše kontakty a po nainstalování sám najde lidi z vašeho seznamu, kteří Viber mají. Samozřejmě, internetová komunikace vás pak už nic nestojí, ať už jde o hlas, video, obrázky, SMSky… Viber navíc raketově roste a má už přes dvě stovky milionů uživatelů na celém světě.

Hlavní vlastnosti: Internetová komunikace, posílání obrázků, videí… snadné hledání kontaktů pro Viber na základě telefonních čísel

AVG AntiVirus

V minulém přehledu jsme vám doporučili Avast, dnes to bude druhá světoznámá česká softwarová firma, respektive její výrobek. Doporučíme vám také náš článek, který rozptýlí vaše případné pochybnosti o antivirech pro mobily a tablety, případně trochu teorie ZDE.

Hlavní vlastnosti: Kvalitní ochrana od prověřeného výrobce, ochrana při prohlížení internetu, zamknutí a lokalizování telefonu při odcizení/ztrátě

Facebook Messenger

Klasická aplikace FB Messenger poslouží každému, kdo Facebook používá jako komunikační nástroj. Kvůli chatu, nebo zprávám tak nemusíte zapínat plnohodnotný Facebook se všemi těmi statusy, obrázky a datovou i časovou náročností. Prostě si pustíte jen Messenger a povídáte si s lidmi, co jsou zrovna online, nebo někomu pošlete zprávu.

Hlavní vlastnosti: FB chat bez zapínání Facebooku, posílání fotek, bezplatné volání

Mozilla Firefox

V minulém přehledu jsme vám představili Google Chrome, dnes je to další velmi oblíbený prohlížeč s desítkami milionů (mobilních) uživatelů. Stejné jako Chrome jde i Firefox synchronizovat napříč všemi zařízeními, takže jde o jasnou volbu pro každého, kdo chce mít jeden prohlížeč, jedny záložky a podobně, přičemž je zvyklý na stolní Firefox.

Hlavní vlastnosti: Synchronizace napříč zařízeními, volitelné doplňky

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453484 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

869556 přečteno

Doporučujeme

Nahoru