Nejlepší pluginy pro Google Gmail (1. díl)

Gmail se pomalu ale jistě stává synonymem pro emailové služby, za což vděčí zejména nadstandardním možnostem a propojení s dalšími aplikacemi od Googlu, které mají dvě výhody – jsou velmi kvalitní a plně v cloudu s možností sdílení a spolupráce v týmu. Google je také známý tím, že jeho produkty jsou poměrně otevřené (Android, Chrome,…) a tak pro ně existuje celá řada kvalitních doplňků. V dnešním článku se podíváme na pětici velmi zajímavých pluginů právě pro Gmail.

Druhý deíl speciálu najdete ZDE

Boomerang

Plugin Boomerang slouží hlavně k časování odesílání emailů, ale zvládá i follow up upozornění a má aplikaci pro Android. Hodí se tak jako univerzální pomocník a upgrade Gmailu, hlavně pro uživatele komunikující s kontakty v různých časových zónách.

Instalujte Boomerang

Rapportive

Tento šikovný plugin propojuje LinkedIn s Gmailem tím způsobem, že zobrazuje údaje ze sociální sítě u vašich kontaktů v Gmailu. To je velmi příjemné a užitečné – vždy přesně víte, s kým si píšete, aniž byste si museli vše pamatovat, nebo si informace ověřovat separátně, což zabírá čas.

Instalujte Rapportive

ToDoIst

Jeden z nejoblíbenějších programů pro správu úkolů má i svůj plugin pro Google Gmail. Základní Úkoly v Gmailu nejsou zrovna nejsofistikovanější, tudíž se implementace plnohodnotného úkolovníku hodí každému, kdo Gmail využívá jako své pracovní centrum.

Instalujte ToDoIst

Unroll.me

Stává se vám, že kliknete na odběr reklamních emailů, které pak stejně hned mažete, protože vás nezajímají, nebo na ně nemáte čas? Unroll.me vás podobných otravných mailů zbaví, aniž byste se museli odhlašovat ručně a po jednom. Ty newslettery, ze kterých se nechcete odhlásit, si navíc můžete nechat posílat jen 1x denně v jednom emailu, který se jmenuje Rollup – díky možnosti vybrat si i čas doručení se vám nestane, že by vás byť chtěné newslettery otravovaly při práci.

Instalujte Unroll.me

AwayFind

Velmi zajímavý plugin AwayFind zvyšuje vaši produktivitu tím, že vás odnaučí neustále kontrolovat vaši gmailovou schránku. Docílí toho tak, že vám na telefon (přes SMS nebo aplikaci) bude posílat oznámení o urgentních emailech – díky tomu víte, že dokud vám nepřijde zpráva od AwayFind, tak se nic neděje a vy nemusíte na Gmail vůbec chodit. Nic důležitého vám neuteče a vy máte klid na práci. V příštím díle budeme pokračovat dalšími zajímavými pluginy pro Google Gmail, těšit se můžete třeba na WiseStamp, který dodá šťávu vašim emailovým podpisům.

Instalujte AwayFind

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru