Nejlepší pluginy pro Google Gmail (2. díl)

Máme tu druhý díl speciálu o pluginech pro Gmail (první díl najdete tady), tentokrát se podíváme na služby umožňující třeba provoz Gmailu v offline režimu, nebo hromadné doručování emailů v konkrétní dobu.

News.me

Možná byste od názvu news.me čekali záplavu novinek na váš Gmail, ale opak je pravdou. Sluźba šetří váš čas tím, že vám novinky ze sociálních služeb (Twitteru a Facebooku) posílá na mail a to hromadně, v denním přehledu. News.me vybírá navíc jen to nejdůležitější, takže sice hodinové civění na Zeď nenahradí, ale čas ušetří rozhodně.

Instalujte News.me

WiseStamp

Hezký a hlavně reprezentativní podpis dodává vašim emailům na vážnosti. Pokud se nechcete spokojit s jednoduchými možnostmi, které vám Gmail nabízí, můžete zkusit WiseStamp, který váš podpis obohatí o grafické odkazy na sociální služby, nebo vaši fotku.

Instalujte WiseStamp

Gmail Offline

Nadmíru užitečný plugin Gmail Offline zpřístupní vaši poštu i v době, kdy nejste připojení k internetu. Vaši poštu totiž synchronizuje s PC, takže maily můžete číst i psát kdykoliv. K odeslání pak dojde až v momentě, kdy se připojíte. Navíc je interface důvěrně známý a v offline gmailu můžete pracovat bez nějakého velkého zvykání si.

Instalujte Gmail Offline

CloudMagic

Nástroj CloudMagic propojuje Gmail (a další emailové služby) s aplikacemi jako je Evernote nebo Todoist, či Trello. Abyste spravovali tyto aplikace zaměřené na produktivitu práce, nemusíte z Gmailu odcházet, což vám nejen urychlí, ale také zpřehlední práci.

Instalujte CloudMagic

Batched Inbox

Vynikající plugin Batched Inbox vám pomůže soustředit se na práci. Jak to dělá? Emaily vám doručuje jen v předem nastavených intervalech, nebo v konkrétních hodinách, takže nejste při práci rušeni neustálým přísunem nových zpráv.

Instalujte Batched Inbox

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Značky

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453496 přečteno

Doporučujeme

Nahoru