Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Skype FAQ

Nejen vývojářů Skypu ale i nás se často ptáte na různé (často dosti záludné) otázky ohledně nejpopulárnějšího programu pro internetové telefonování. Rozhodli jsme se tedy sesmolit nejčastější otázky a odpovědi do článku.

Začneme tím, že vás odkážeme na oficiální podporu Skypu, pokud máte vážnější problémy typu „nepřipsal se mi koupený kredit“ a podobně. My vám můžeme pouze poradit v základních věcech, skutečné problémy s vámi ale vyřeší jen podpora produktu.

Jak nainstalovat Skype?

Nedivte se, opravdu je to velmi častý dotaz. Na instalaci není nic složitého, přesto to občas někomu dělá problémy. Pokud ale nenastane nějaký nepředvídatelný problém, tak instalace Skypu spočívá pouze ve stáhnutí instalačního balíčku a poté v jednoduchém následování podrobně popsaných kroků – doporučujeme odmítnout nabízené „bonusy“ v podobě instalace Skype click to call a nastavení Bingu jako defaultního vyhledávače, protože Google je prostě šikovnější.

Ztratil jsem heslo ke Skypu, co mám dělat?

Tohle je zásadnější otázka, kterou tu v poradně také řešíme každou chvíli. Pokud znáte alespoň emailovou adresu, obnovení hesla není složité. Podrobně se mu věnujeme v tomto článku.

Skype mi hlásí „Program Skype přestal pracovat“ a vypne se, co s tím?

Jedním z možných řešení je nainstalování nejnovější verze Internet Exploreru a v něm nainstalování nejnovějšího Adobe Flash Playeru, následně pak ještě nainstalujte nejnovější verzi Skypu.

Chci používat starší verzi Skype, ta nová mi nevyhovuje. Jde to nějak udělat?

S největší pravděpodobností ne, viz náš článek na stejné téma.

Když někomu volám, tak mě neslyší, co s tím?

Problém bude asi v nastavení mikrofonu ve Skypu. Podívejte se ve Skypu do Nástrojů, zde do Nastavení a zde do položky Nastavení zvuku, zda máte správně vybraný mikrofon, který máte připojený k PC.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Můžete se podívat i do naší PC Poradny a samozřejmě na oficiální stránky podpory Skypu (bohužel v angličtině). 

Autor: Jakub Dočkal  |   Publikováno: 18.5.2015   |   Zobrazeno: 3467x

Značky

Podobné články

Diskuse

Milada Šlehubrová
Milada Šlehubrová

dobrý den,včera jsem dostala nabídku na lepší program Skype, po kliknutí se Skype ztratil a nyní nemám novou, ale ani starší verzi....poraďte, procsím, děkuji

17.05 11:04 reagovat

Karel Skružný
Karel Skružný

Vážení, již asi měsíc se mi nedaří přihlásit na můj Skype název Mgr Skruzny Prosím poraťe jak to mám udělat Děkuji

10.03 08:52 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
v článku najdete odkaz na obnovu hesla. Prosím, využijte jej a znovu se tak přihlaste.

10.03 10:52 reagovat

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 b 0 0 e 0  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)