Zachraň šneka: Zábavná logická hra pro iPhone a iPad od českých vývojářů

Nová česká logická hra cílí na uživatele mobilních telefonů a tabletů. Povede se jí získat si přízeň fanoušků? Kromě atraktivního námětu boduje hlavně 24 levely, které jsou rozděleny do tří obtížností, kvalitním enginem (Unity) s pokročilou fyzikou a nízkou hardwarovou náročností, díky které se „Zachraň šneka“ brzy dočkáme nejen na telefonech a tabletech od Applu, ale také na zařízeních s androidem.

Jednoduchá hratelnost neznamená jednoduchou hru

Zachraň šneka používá velmi jednoduché herní mechaniky, přesto svou obtížností mnohdy potrápí. V každé úrovni číhá na šneka, či šneky, nějaké to nebezpečí, nejčastěji od padajících kamenů, nebo intenzivních slunečních paprsků. Musíte tedy svého hlemýždě schovat. Levely jsou však navrženy tak, aby to nebylo úplně snadné, a to i díky přítomnosti připínáčků a jiných smrtících nebezpečí, kterým se také musíte vyhnout. Šneka navíc neovládáte přímo, ale s prostředím manipulujete pouze pomocí předmětů, které vám autoři hry pro každou úroveň přesně stanovili.

Když už navíc přijdete na to, jak levelem projít, možná vás zláká i možnost splnit ho v určitém časovém limitu a sesbírat všechny hvězdičky, abyste dosáhli maximálního hodnocení a pocitu z opravdu dobře odvedené práce. Ve výsledku tak na vás čeká nejen spousta zábavy a hrátek s povedeným fyzikálním enginem, ale také poctivá porce znovuhratelnosti.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru