Plants vs. Zombies 2 (mobilní)
70 %

Zombie opět útočí na vaši zahrádku

Pozor! Je tady další invaze zombie. Opět je jejich cílem vaše zahrádka. Bezohledně se ji budou snažit zničit. Vy se musíte na jejich zákeřný útok připravit, přičemž k obraně využijete živé rostliny. Jejich úkolem bude odrazit útok nemrtvých monster.

Plants vs. Zombies je jednou z nejpopulárnějších mobilních her a nyní si můžete zahrát i její pokračování. Autoři ze studia Popcap, kteří mají na svědomí další úžasné hry jako Peggle nebo Bejeweled, si na hře dali náležitě záležet a očividně se jim to vyplatilo. Plants vs. Zombies 2 na návykovosti a atraktivitě určitě neztratilo.

Na herním principu se nic nezměnilo, ale byla přidána spousta nových věcí, která hru pozvedla na vyšší úroveň. Stále budete bojovat na malinké zahradě, kde se na váš dům budou hrnout bestie s neútěšnou touhou po mozcích. Vy jim do cesty budete sázet různé rostliny. Některé budou sloužit k boji a jiné k získávání energie a prostředků pro sázení dalších rostlin.

K obraně před nemrtvými monstry můžete využít nové rostliny se speciálními schopnostmi. Zásobit je můžete živinami, které je značně posílí a také je vylepšovat. Budete cestovat po celém světě a všude narazíte na nové zombie, které se budou chovat naprosto jinak. Vy tomu budete muset přizpůsobit svou taktiku. Například v Egyptě se utkáte s Ra zombíkama, kteří mohou být výzvou i pro zkušené hráče.

Čeká na vás spousta nových levelů včetně speciálních nekonečných výzev, kde budete bránit například pyramidu. Ve hře nebudete příliš úspěšní, pokud nebudete dostatečně přemýšlet a taktizovat. Budete sbírat mince a získávat hvězdy, které vám otevřou přístup do nových, neprozkoumaných světů. Pokud budete nepřátelům dlouho odolávat, získáte mnohá ocenění.

Připravte se na hromadu zábavy a spoustu nemrtvých potvor. Zvládnete je porazit?

První díl této hry si můžete stáhnout zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Pokračování populární hry
  • Souboje rostlin a zombie
  • Netradiční Tower Defense hra
  • Spousta nových rostlin a nepřátel
  • Několik různých světů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: PopCap
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.popcap.com/plants-vs-zombies-2
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 3534
Publikováno: 15.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-24 16:06:14
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Strategie (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

11.10.2013

45 %

plusnové rostliny příběh?

plusoproti prvnímu dílu nic moc nového horší grafika

Strašně jsem se na dvojku těšila, ale předělávka grafiky se podle mě moc nepovedla, stejně tak pokus o "oživení". Hra je vesměs stejná jako jednička, která byla prostě jedinečná! Dvojka mě ale popravdě už po pár levelech začala nudit, takže pro mě dost zklamání.

Poradna aplikace - Plants vs. Zombies 2 (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru