avast! Mobile Security (mobilní)
80 %

Nejlépe hodnocená bezpečnostní aplikace

Antivirové řešení avast! patří mezi velmi oblíbené i v rámci počítačových systémů. Ještě větší popularitu si však program zajistil svou verzí pro mobilní platformy. Důvodů je hned několik: Aplikace je stabilní, zdarma a bez reklam. Mimo to disponuje mnoha důležitými funkcemi, které v podobně komplexní míře nenabízí nikdo jiný na trhu. Díky avast! Mobile Security budete mít v rámci jediné palikace možnost ochránit telefon jak před viry, napadením nebo zneužitím, tak se budete moci aktivně zapojit do hledání při ztrátě nebo odcizení.

Aplikace mimo zmíněných funkcí dokáže měřit datový průtok a ukládá dlouhodobé statistiky. Program navíc umí odstínit nevyžádaný hovor nebo SMS po zvolení kontaktu pro blokování. Velice užitečnou funkcí je vzdálené ovládání skrze internetovou síť nebo možnost zjištění náročnosti spuštěných aplikací a jejich kompletní přehled.

Pro bezplatnou ochranu vašeho PC můžete využít freeware desktopovou verzi avast! Free Antivirus.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Množství dodatečných funkcí
  • Výjimečný a komplexní program
  • Ochrana zařízení i uživatele
  • Možnost vzdáleného ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: AVAST Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.avast.com/cs-cz/index
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 10581
Publikováno: 23.04.2013
Poslední aktualizace: 2013-04-19 14:58:46
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Nástroje (mobilní) | Bezpečnost (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Miroslav
Miroslav

Mal som Galaxy S3 zaheslovanu Avast-antitheft.Mám nový a tento chcem vnučke. Neviem tuto ochranu odblokovať-nova SIM- odosiela na spriateľené Tf-SMS-ky.Nie je kradnutý- som majiteľ aj S3, aj novej S5. Som vo veku dôchodcu a laik na počítače. Prosím postup o zrušenie zablokovaného S3 antivirakom avast antitheft , Srdečná vdaka pre odborníka ,ktorý poradí, ďakujem Miroslav, v.r.

13.11.14 14:59 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, k ovládání telefonu slouží webové rozhraní https://id.avast.com/login?target=https%3A%2F%2Fmy.avast.com%2F Do něj se musíte přihlásit údaji, se kterými jste s aplikací začínal. Zrušení zabezpečení pak proveďte takto, nebo se starou SIM kartou ještě přímo ve starém telefonu.

18.11.14 10:56 reagovat

Milan
Milan

Dobry den, mate Avast pro windows phone 8

01.01.14 15:35 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, bohužel verze pro Windows Phone obecně neexistuje a dle prohlášení autorů ji neměli ani v plánu. Ovšem díky rostoucí popularitě této platformy je možné, že se tento přístup do budoucna změní.

02.01.14 09:38 reagovat

Petr
Petr

Mám chráněný mobil proti krádeží a ztrátě,při výměně sim karty a zpět mi houká alarm,prosím odblokování a nového pin kódů.Děkuji.Telefon SONI XPERIA J.

08.12.13 21:04 reagovat

Karel Sitař
Karel Sitař

Včera 15.10 jsem ztratil nebo mi byl odcizen Samsung S3 s nainstalovanou ochranou Avast. Stáhl jsem ho z aplikací, které se v telefonu nabízely. SIM kartu jsem zablokoval, stejně to vypadalo jako, že už ji někdo vyndal. Prosím, dá se pomocí Avastu něco ještě dělat, když už teď znám jen registrační číslo Samsungu z krabičky. Můžete mi nějak pomoct ? Děkuji za zprávu. Karel Sitař

17.10.13 00:12 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, jestliže jste měl aplikaci aktivovanou a měl nastaveny potřebné ochrany (avast! Anti-Theft) včetně spojení s avast! účtem, neměl by být problém získat polohu telefonu, případně i číslo nově aktivovatné SIMkarty. Více informací získáte přímo na webu avastu! Zde je vstup do uživatelského webového rozhraní: http://www.avast.com/cs-cz/free-mobile-security#tab3 a informace o možnostech naleznete zde: http://www.avast.com/cs-cz/free-mobile-security#tab2

17.10.13 10:41 reagovat

mazan
mazan

Nevite nekdo kej?

10.05.13 14:49 reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - avast! Mobile Security (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru