Fish Live (mobilní)
100 %

Virtuální akvárium

Mobilní hra Fish Live hráčům na displeje mobilních telefonů přináší virtuální akvárium, o které je potřeba se starat. Základ totiž obsahuje pouze skleněné stěny, dno, první rybku, bednu s pokladem, stroj na bubliny a malou dekoraci. Vše ostatní již čeká na hráče, na jeho schopnosti, píli a vkus.

Mimo to, že může hráč prstem rozptylovat ryby v akváriu, má k dispozici širokou nabídku dalších činností. Základ tvoří obchod se všemi potřebnými věcmi. Od dalších ryb a živočichů až po krmení, dekorace nebo různé speciality. Pro nákup v obchodě bude hráč potřebovat herní měnu, kterou si může vydělat několika různými způsoby – odhalováním pokladu, točením na automatu nebo prodejem.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Simulátor akvária
  • Krásné prostředí
  • Vynikající ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: CanadaDroid
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 1224
Publikováno: 10.04.2015
Poslední aktualizace: 2015-04-08 18:38:59
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Dětské hry (mobilní) | Simulátory (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Michaela
Michaela

Prosím o radu s hrou Fish Live..hraji ji v mobilu už přes dva roky a při vizite u Frieda,přátel, mají někteří úplně nové a krásné dekorace..já tam takové nemam.Je snad.více verzí? Nebo dá se nějak získat?je v angličtině, ale i tak nevím jak se k novým dekoracím,rostlin nebo ryb dostat..Moc děkuji za radu..Pěkný večer...Michaela

30.12.18 15:54 reagovat

Poradna aplikace - Fish Live (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru