Weather Challenge (mobilní)
0 %

Hra a aplikace o počasí v jednom

Toto léto přineslo opravdu nečekané vysoké teploty a sucho, které nejednou nedalo šanci meteorologem a ti tak museli neustále měnit své předpovědi z hodiny na hodinu i z minuty na minutu. Tím pádem vás nezachránilo, když jste si ráno prohlédli předpověď, odpoledne jste něco očekávali, ale realita byla jiná. Jaké je to předpovědět okamžitý stav atmosféry ve vašem okolí si můžete otestovat ve hře Weather Challenge. Tato skvělá zábava na každý den vám dává jedinečnou možnost prohlédnout si oficiální předpověď pro vaši oblast a vsadit, zda bude stejná nebo odlišná.

Čím více se vzdaluje vaše předpověď od té oficiální, tím více bodů ve hře získáte. Soutěžíte tak reálně o prvenství v žebříčku hráčů z celého světa, kteří se rovněž snaží uhodnout, jaké počasí bude. Aplikace pracuje s více než 300 000 meteorologickými sanicemi po celém světě a slouží i jako nástroj pro sledování počasí. Weather Challenge je tak typickým příkladem "dva v jednom".

Předpovědět můžete srážky, povětrnostní podmínky, teploty i netradiční přírodní úkazy jako tornáda. Hra je k dispozici pro zařízení s Androidem i s iOS.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Predpovedajte počasí
  • Soupeřte s oficiální předpovědí
  • Dva v jednom
  • Android i iOS
  • Zábavná hra na každý den

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Reality Games LTD
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://weather-challenge.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1222
Publikováno: 26.08.2018
Poslední aktualizace: 2018-08-23 19:51:56
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Simulátory (mobilní) | Zpravodajství (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Weather Challenge (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru