Mujsoubor.cz

Dungelot

96 %

Návyková Dungeon hra

Chrabří hrdinové mají zálibu v prozkoumávání temných sklepení a postavy v této hře nejsou jiné. Bohužel temné kobky mají tendenci ukrývat nebezpečná monstra, která si na vás chtějí pochutnat, a nebude jednoduché se jim vyhnout. Když vám hned při spuštění hry autor bude sdělovat, že v této hře budete umírat velmi často, tak se rozhodně nemýlil.

Před tím než vstoupíte do tajuplného sklepení, si můžete vybrat jednoho ze čtyř hrdinů, kterého budete ovládat. K dispozici budete mít chrabrého paladina, temného vampýra, veselého sládka a zkušeného vraha. Každý z nich má jiné vlastnosti a bonusy, které využijete při průzkumu tajuplné kobky.

Hra funguje na jednoduchém principu. Nahlížíte na mapu, která je rozdělena na několik políček. Po kliknutí na kterékoliv z nich se dozvíte, co se na daném místě skrývá. Můžete narazit na krvelačné bestie, ale naleznout lze také poklady nebo bonusové věci. V každém patře je na jednom políčku ukryt klíč ke dveřím, které vedou do dalšího patra. Často se vám stane, že jej naleznete dříve, než stihnete prozkoumat celou mapu a budete stát před těžkým rozhodnutím, zda riskovat a prozkoumat zbytek mapy s nadějí, že naleznete spíše poklady než monstra nebo se takticky vydat do dalšího patra, kde na vás čekají nová dobrodružství.

Ve hře Dungelot není smrt vůbec brána jako negativní záležitost. Smrt není pouhým koncem, ale je zároveň začátkem něčeho nového. Jakmile umřete, tak sice ztratíte všechny věci, ale obdržíte gratulaci a za svou snahu budete odměněni penězi. Ty můžete využít na vylepšení hrdiny, aby se vám při příštím průchodu lépe dařilo a dostali jste se mnohem dále.

S postupem času a hlubšími sklepy se protivníci stávají odolnějšími. Naštěstí se také začnou v okolí povalovat různá kouzla, která využijete k rychlejší destrukci nepřátel. Jde o velmi návykovou hru, která je nesmírně zábavná. Sami si zkuste, jak dlouho v temné kobce přežijete.

Ke hraní této hry budete potřebovat Unity Web Player, který naleznete zde.

DungelotSpousta monsterKrvavé souboje

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Chytlavá hra
  • Nádherná grafika
  • Spousta zajímavých pokladů a monster
 

Verze Unity - 8,42 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ne
Domovská stránka: http://dungelot.com/
Velikost souboru: 8,42 MB
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: Unity
Počet stažení: 402
Publikováno: 11.8.2013
Poslední aktualizace: 5.8.2013
Zařazeno v kategoriích: Flash hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 4 d 3 9 8  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Dungelot

Dungelot

Spousta monsterDungelot

Spousta monster

Krvavé soubojeDungelot

Krvavé souboje

4 postavyDungelot

4 postavy

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e f a 7 d a  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)