School Bus License (Flash)
0 %

Naučte se řídit školní autobus

Žlutý autobus je typickým dopravním prostředkem, kterým se dopravují do školy studenti v Severní Americe. Tuto specifickou barvu mají autobusy již od roku 1939, přičemž byla zvolena hlavně kvůli bezpečnosti. I přesto, že se tento barevný trend nerozšířil do Evropy, jsou typické americké školní autobusy známy i u nás. V této hře si vyzkoušíte, jaké je řízení takového autobusu, a budete se snažit získat speciální řidičský průkaz.

Ve hře School Bus License vás bude kontrolovat a provázet zkušený instruktor. Projedete se ve 20 různých levelech, přičemž v každém z nich budete mít jiný úkol. Zprvu se naučíte zrychlovat, zastavovat a zatáčet a později přejdete ke složitějším věcem. Nevyhnete se nepříjemným překvapením jako oleji na cestě nebo dopravním nehodám. Čeká na vás i tříkolový závod, jízda v extrémních podmínkách a další výzvy.

Řízení autobusu není tak jednoduché, jak se může zdát. Volant se po otočení totiž automaticky nevrací do původní polohy, a tak vám může chvíli trvat, než si na netradiční řízení zvyknete. Autobus se hodně liší od auta, což poznáte zejména v couvání nebo při jízdě na kruhových objezdech. Na splnění vašich úkolů máte vždy časový limit. Čím rychleji se vám je podaří dokončit, tím více získáte bodů. Své skóre můžete porovnávat s ostatními a vyšplhat se až na vrchol žebříčku. Zvládnete splnit všechny úkoly a získat řidičský průkaz na autobus?

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Řízení autobusu
  • 20 levelů
  • Zábavné úkoly

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Fog.com
Domovská stránka: http://www.freeonlinegames.com/game/school-bus-license
Velikost souboru: 12,24 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 993
Publikováno: 07.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-31 14:34:47
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - School Bus License

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

442783 přečteno
Nahoru