Mujsoubor.cz

Aktualita: Facebook mění pravidla pro propagaci a soutěže

Teprve nedávno jsme vás v ­tomto článku informovali o různých postupech a pravidlech při zakládání stránky na Facebooku. Součástí našich rad bylo i to, že soutěže vedené přes FB stránky jsou zakázané. Dnes už to neplatí, protože Podmínky Facebook Stránek (celé k nahlédnutí ZDE) už soutěže na stránkách povolují. Co z toho vyplývá?

Prostě a jednoduše, na své Facebook stránce už může kdokoliv pořádat soutěže. Ne že by se tak nedělo doteď, ale najednou už za to nehrozí postihy (ban stránky). Nemusíte tedy vytvářet specializované aplikace na Facebooku, ani svou soutěž přemisťovat na své vlastní webové stránky. Můžete soutěž postavit na lajkování i komentování, ale stále nelze využívat sdílení na profilech timeline. Proč? Facebook se snaží chránit svou sociální síť a (alespoň částečně) ji stále stavět na kvalitním a původním obsahu, který si mezi sebou lidé sdílejí prostě proto, že chtějí, ne protože z toho něco mají.

Autor: Jakub Dočkal  |   Publikováno: 2.9.2013   |   Zobrazeno: 2928x

Značky

Podobné články

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 a 1 e 0 f  :
 
Vzkaz:

MůjSoubor - Přidat aplikaci - Kontakt - Nahoru - RSS - Zjisti svou IP adresu

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)