Nejlepší hry pro Váš tablet (5. díl)

Již evergreenem je na našem portálu speciál o nejlepších hrách pro tablety, případně smartphony. I dnes doplníme nějaké resty z minulosti a podíváme se i na nějakou tu zábavnou novinku. Pokud jste tak ještě neučinili, doporučujeme vám navštívit i naše předchozí články na stejné téma, ve kterých objevíte spoustu dalších super titulů.

Tip:

První díl článku o nej hrách pro váš tablet

Druhý díl článku o nej hrách pro váš tablet

Třetí díl článku o nej hrách pro váš tablet

Čtvrtý díl článku o nej hrách pro tablet

Šestý díl speciálu o hrách na tablet

The Simpsons: Tapped Out

Bezpochyby největší legenda mezi animovanými seriály posledního čtvrtstoletí se dostala na obrazovky mobilů a počítačů v mnoha provedeních. Žádné ale není ani zdaleka tak oblíbené, jako Tapped Out. V ní totiž stavíte celý vlastní Springfield (ten klasický totiž zničila exploze jaderné elektrárny a o viníkovi není pochyb…) s všudypřítomnými postavami a jejich vtípky ze seriálu. Postupně si odemykáte nové postavičky, budujete další budovy, řešíte questy a mezi tím získáváte peníze a XP. Hra vypadá naprosto skvěle a je zdarma, takže fanoušci Simpsonových ji prostě mít musejí a ti ostatní by o ní měli alespoň uvažovat.

Angry Birds GO!

Závodním hrám se na mobilech šíleně daří. V našich článcích už jsme jich propírali spoustu, třeba Asphalt od Gameloftu, nebo Real Racing od EA. Tentokrát tu máme úspěšný projekt z rodiny Angry Birds. Šílená závodní hra plná powerupů, prasátek a naštvaných opeřenců se pyšní 3D grafikou, která ale proti klasickým Angry Birds neztratila nic ze své roztomilosti a ztřeštěnosti. Hratelnost je naprosto jednoduchá a kromě snahy o co nejlepší umístění sbíráte co nejvíc zlaťáků na trati.

Despicable Me

Hra Despicable Me je odpovědí Gameloftu na hry jako Subway Surfers a Temple Run. Ačkoliv jsou hry podle filmů většinou na dvě věci, pro Despicable Me to vůbec neplatí. V roli vtipného žlutého Gruova pomocníka se snažíte proběhnout rozmanitými lokacemi, které jsou nacpané překážkami, kterým se malý šikula pod vaším vedením musí vyhýbat. Některé věci, jako banány a power-upy ale budete také sbírat, abyste si pak mohli odemknout nová vylepšení a hrálo se vám snáze.

Deer Hunter 2014

Divočina, vy, zbraň a zvířata (ne)čekající, až zamíříte a stisknete spoušť. Klasická lovecká hra je v provedení od prvotřídních vývojářů z Glu opravdová pecka, ve které můžete lovit všelijakou zvířenu, z nichž vás některé kusy dokážou i pořádně pocuchat. Čeká na vás i spousta zbraní, v čele s puškami s obrovskými optickými zaměřovači. Graficky je hra perfektní, hlavně některá prostředí se velmi povedla a váš lov činí až poetickou zábavou, až na tu krev tedy.

Frozen Free Fall

Spoj 3 naroubována na oblíbený animák od Disneyho je jasný recept na úspěch. Díky opravdu ledové grafice se hra příjemně liší od premianta žánru, Candy Crush Sagy, přičemž je ale zachováno to, co tento žánr tak oživilo – spousta power-upů a herních módů. Máte-li rádi animák Ledové království (Frozen), nebo tento typ her, určitě vás zabaví na dlouhé hodiny.

Talking Ginger

Animované postavičky, které vyvádějí šílenosti a opakují po vás slova i věty, se rozmohly díky úspěchu hry Talking Tom. Talking Ginger je vlastně to samé, jen místo kocoura Toma máte zrzavou číču. Zábava je to pořád stejná a je jen na vás, jestli je vám sympatičtější Tom, Ginger, nebo třeba trochu nafintěná Angela.

Boom Beach

Pro některá studia platí, že ať vydají cokoliv, půjde automaticky o hit. Boom Beach má to štěstí, že ho vydává Supercell, takže má vyšlapanou cestičku k milionům hráčů. Ne že by si svou popularitu hra nezasloužila. Stanete se v ní totiž stavitelem i dobyvatelem zároveň, podobně jako v Clash of Clans, ale tentokrát na modernějších bojištích. Dobývat budete základny umístěné na pláži, takže jde o oblíbené vyloďovací manévry, kterým „nejlepší“ reklamu udělal Den D, neboli vylodění v Normandii.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru