Nejlepší módy pro Landwirtschafts Simulator 2013 druhá část - kombajny

Přinášíme vám druhou část článku o nejlepších módech do velice populárního simulátoru farmy s názvem Landwirtschafts Simulator 2013 neboli Farming Simulator 2013 (ke stažení zde). Jeho první část si můžete přečíst zde. Dozvěděli jste se informace o tom, jak se jednotlivé módy instalují, jak se aktivují cheaty a mohli jste si stáhnout některé zajímavé módy do hry.

Stahujte módy pro novinku Farming Simulator 15!

Ve druhé části se zaměříme pouze na kombajny, jakožto stěžejní prvek hry. Těch už vznikly stovky, díky vývojářům a rozšířené hráčské komunitě. My jsme se pokusili vybrat ty nejzajímavější a nejlépe zpracované modely, které by mohly obohatit vaši sbírku zemědělských strojů. U každého kombajnu naleznete odkaz ke stažení.

John Deere 1470H

Zástupce možná celosvětově nejrozšířenější značky v této oblasti je známý pro svou velkou spolehlivost. Kombajn John Deere 1470H vyniká svou typickou zelenou barvou, kterou nikdo nepřehlédne. Ke stažení ZDE.

John Deere 9680

Pro všechny fanoušky John Deere je tady další zástupce této velice oblíbené značky. Opět v typicky zeleném zabarvení je ke stažení ZDE.

New Holland CR 9090

Největší kombajn na světě, který v sobě skrývá mohutný 13 litrový turbomotor o síle 591 koní. Taková je vizitka tohoto stroje od značky New Holland. Navíc je zapsán v Guinnessově knize rekordů, protože stihl sklidit rekordní množství obilí v časovém intervalu osm hodin. Ke stažení ZDE.

Kuhn SPV 48 Turbo

Kuhn SPV vybočuje z řady typických kombajnů. Jedná se totiž o samojízdný míchací krmný vůz, který vám na vaší farmě ušetří spoustu práce. Ke stažení ZDE.

Sgariboldi Grizzly 5100

Vzhledem poněkud netradiční kombajn od italské společnosti Sgariboldi dodá vašemu strojovému parku nový nádech. Ke stažení ZDE.

Grimme Tectron CW 415

Přeborník ve sklizni brambor, to je Tectron CW 415 od tradiční německé značky Grimme. Od svého uvedení na trh získal mnohé ocenění vzhledem k své výborné funkčnosti a šetrnosti. Nyní si jej můžete na své farmě vyzkoušet i vy. Stáhnete ZDE.

Krone Big X 1000

Velký kombajn Krone Big X 1000 v sobě kombinuje několik možností využití. Můžete s ním sekat obilí a zásobovat krávy krmivem. Ke kombajnu můžete také připojit přívěs. Ke stažení ZDE.

New Holland CX 5080

Další kousek od americké značky New Holland. Model CX 5080 je výborně fungující mašina vhodná především pro menší a středně velká pole a je ke stažení ZDE.

Claas Mega 204

Klasická sklízecí mlátička, kterou můžete často vidět na našich polích. Dobře zpracovaný model odpovídající přesně předloze. Práci s ním si můžete nyní vyzkoušet i vy a stáhnout si ho ZDE.

Claas Lexion 770TT

A na závěr ještě jeden stroj od značky Claas. Velmi spolehlivý a pracovitý nástroj, který drží světový rekord ve sklízení, kterého dosáhl při 20 hodinovém nepřetržitém mlácení. Ke stažení ZDE.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Jan
Jan

dobry den,jak si mam mod naistalovat do hry,normalne ho stahnu,rozbalim ale ve hre se mi nic noveho neobjevi

19.09.13 09:43 reagovat

Doporučujeme

Nahoru