The West (1.0)
0 %

Vypravte se na Divoký západ

V této hře se vydáte na daleký Divoký západ. Stanete se kovbojem, který se potlouká krajinou a hledá práci. Zažije přitom řadu nebezpečných přestřelek a nebezpečných dobrodružství.

První místo, na které šlápnete ve vašich kovbojských botách, bude hospoda neboli saloon. Zde se můžete dát do řeči se čtyřmi osobami. Barman vám nabídne řadu úkolu. Jestliže je budete plnit, tak se musíte připravit na spoustu pistolnických duelů. Ty probíhají v tahovém režimu. Vy i váš soupeř v každém tahu vždy provede jeden útok a jeden obranný manévr.

Budou vám nabídnuty i další práce. Může se jednat o sbírání tabáků, strašení ptactva nebo hlídání ovcí. Tyto činnosti jsou sice trochu kovbojské, ale ani zdaleka nenabízí tolik adrenalinu jako přestřelky. Ke splnění velké části těchto úkolů budete potřebovat speciální dovednosti. Ty budete získávat v průběhu hry.

Ze začátků se nevraživým prostředím prodíráte jako nezkušený Greenhorn, ale jakmile dosáhnete 10. levelu, tak získáte speciální schopnosti. Na výběr máte z několika specializací, přičemž každá vyhovuje jinému hráči. K pistolnickým duelům můžete vyzvat jakéhokoliv dalšího hráče a stát se tak obávaným střelcem. Ti z vás, kteří budou velmi schopní a trpělivý, budou mít možnost založit si vlastní město.

The West je hra se zajímavým konceptem, která je situována do kovbojského prostředí. Čeká na vás řada skutečných zážitků z Divokého západu. Dokážete přestát všechny útrapy a nástrahy, které na kovboje čekají?

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Hra s kovboji
  • Postupné vylepšování
  • Zábavné přestřelky

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: InnoGames
Domovská stránka: http://www.the-west.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1390
Publikováno: 20.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-16 12:05:12
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - The West

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru