Mujsoubor.cz

The West

76 %

Vypravte se na Divoký západ

V této hře se vydáte na daleký Divoký západ. Stanete se kovbojem, který se potlouká krajinou a hledá práci. Zažije přitom řadu nebezpečných přestřelek a nebezpečných dobrodružství.

První místo, na které šlápnete ve vašich kovbojských botách, bude hospoda neboli saloon. Zde se můžete dát do řeči se čtyřmi osobami. Barman vám nabídne řadu úkolu. Jestliže je budete plnit, tak se musíte připravit na spoustu pistolnických duelů. Ty probíhají v tahovém režimu. Vy i váš soupeř v každém tahu vždy provede jeden útok a jeden obranný manévr.

Budou vám nabídnuty i další práce. Může se jednat o sbírání tabáků, strašení ptactva nebo hlídání ovcí. Tyto činnosti jsou sice trochu kovbojské, ale ani zdaleka nenabízí tolik adrenalinu jako přestřelky. Ke splnění velké části těchto úkolů budete potřebovat speciální dovednosti. Ty budete získávat v průběhu hry.

Ze začátků se nevraživým prostředím prodíráte jako nezkušený Greenhorn, ale jakmile dosáhnete 10. levelu, tak získáte speciální schopnosti. Na výběr máte z několika specializací, přičemž každá vyhovuje jinému hráči. K pistolnickým duelům můžete vyzvat jakéhokoliv dalšího hráče a stát se tak obávaným střelcem. Ti z vás, kteří budou velmi schopní a trpělivý, budou mít možnost založit si vlastní město.

The West je hra se zajímavým konceptem, která je situována do kovbojského prostředí. Čeká na vás řada skutečných zážitků z Divokého západu. Dokážete přestát všechny útrapy a nástrahy, které na kovboje čekají?

The WestRozlehlá mapaNebezpečné přestřelky

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Hra s kovboji
  • Postupné vylepšování
  • Zábavné přestřelky
 

Externí stažení

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ne
Domovská stránka: http://www.the-west.cz/
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 741
Publikováno: 20.8.2013
Poslední aktualizace: 16.8.2013
Zařazeno v kategoriích: Prohlížečové hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 5 9 9 c c  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
The West

The West

Rozlehlá mapaThe West

Rozlehlá mapa

Nebezpečné přestřelkyThe West

Nebezpečné přestřelky

Souboje s ostatními hráčiThe West

Souboje s ostatními hráči

Spousta úkolůThe West

Spousta úkolů

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  d 5 8 0 e 0  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)