Bad Piggies jsou tady – Angry Birds třeste se!

A je to tady! Vyšla fanoušky vymodlená a dlouho očekávaná „Špatná prasátka“. Právě Bad Piggies je totiž název nejnovější hry od finského studia Rovio, které je autorem legendárních Angry Birds. A rozzlobení ptáčci mají v této novince s prasátky rozhodně velkou konkurenci, nabízí totiž úplně nový styl hraní, který doprovází osvědčená ptačí grafika, líbivé zvuky pro dokreslení atmosféry i dokonale propracovaná fyzika.

Zatímco všechny úspěšné díly Angry Birds se řídili jednoduchým principem namířit, vystřelit a zničit, Bad Piggies jsou mnohem vynalézavější. Vaším úkolem tu není tupá pomsta ptáčkům, ale přesun zelených prasátek z jednoho místa na druhé. To provádíte pomocí nejrůznějších vozítek, které si sami navrhnete, podle toho, co daný level vyžaduje. Nemusíte přitom spoléhat pouze na různé druhy koleček, k dispozici jsou vrtule, balónky, deštníčky apod. Veškeré součástky přitom stačí jednoduše poskládat do čtvercové sítě.

Hrajte již dnes!

Chcete-li Bad Piggies zkusit co nejdříve, můžete začít hrát klidně hned. Právě dnes 27. 9. totiž vyšla první verze pro iOS, Android a Mac. Stahovat tuto jedinečnou hru tak můžete z AppStore a Google Play do svých tabletů a telefonů. Zakrátko by se pak měli objevit i další verze pro další mobilní operační systémy i pro PC. Pro ty co si musí ještě chvíli počkat na svou verzi, nabízíme ochutnávku ve formě oficiálního traileru.

Update!

Před několika minutami bylo zveřejněno demo Bad Piggies, které si můžete zdarma stáhnout na našem webu ZDE.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Podobné články

Další články

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

227454 přečteno

Doporučujeme

Nahoru