Minecraft 1.2

Kostičky jsou už zase tady a to v nové verzi. Minecraft 1.2 přináší řadu nových věcí. Jaké to jsou, na to se pojďme krátce podívat. Zkušený hráč zajisté pozná rozdíly, začátečník pak ocení novinky.

Hlavní změna je v přidání nového biomu. Tím je džungle. Sice se po vygenerování musí založit nový svět, ale věřím, že to nikoho neodradí. A co nový biom obsahuje? Najdete v něm pár nových mobů jako jsou kočkovité šelmy. Za zmínku stojí třeba ocelot, což je malá šelmovitá kočka nebo iron golem. Pozadu nezůstala ani inteligence mobů, která je tu výrazně vyšší. Projevuje se třeba tak, že mobové loví místní obyvatele džungle. Což jsou pochopitelně vesničané. A co je nového u nich? Třeba to že mohou mít děti, pokud je na to v jejich vesnici místnost nebo prostor.

Vidíte, že vylepšení jsou tu opravdu očividná, nicméně ještě jsme tu nepředstavily vše. To by bylo ovšem na delší článek. Proto doporučuji si novou verzi stáhnout a zahrát. Ale abyste byli lépe motivováni, ještě vám popíšeme pár novinek.

Dvojité dveře jsou za pomoci červených kamenů mnohem odolnější nebo si v noci můžete svítit lampami. V džungli pak naleznete nové dřevo. Ale hlavní co určitě poznáte je zvýšená mapa. Místo 128 bloků jich teď na sebe postavíte až 256. Pro lepší pohyb džunglí tu fungují také liány. Pokud jsou za nimi bloky je možnost po nich lézt, jako po žebříku. A když je řeč o žebřících, je tu opravena chyba z dřívějška. Na žebříku můžete totiž i stát.

Na závěr bych chtěl ještě připomenout, že zombie mohou rozbít dveře a pokud máte ochočené vlky, tak ti se mohou rozmnožovat. Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči, tak si novou verzi jistě nenechte ujít. Jako bonus vám přinášíme trailer. Enjoy it!

 

 

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Fimlar
Fimlar

1.2 Verze Se mi Líbi :)

21.08.13 14:54 reagovat

Podobné články

Další články

Doporučujeme

Nahoru