Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Kaspersky Security for Mac 2013

79 %

Ochranný program pro uživatele Mac

Desktopové systémy Mac patřily dříve mezi menšinu a tak nebylo výhodné pro ni vytvářet zákeřný software v podobě virů nebo spy/malwaru. Jeho uživatelé se zdaleka nemuseli starat o bezpečnost tak, jako uživatelé konkurenčních PC se systémem od Microsoftu.  S velkým boomem společnosti Apple a s růstem počtu zákazníků však toto pravidlo přestalo platit. Proto Kaspersky Lab přichází se specializovaným ochranným softwarem právě pro stolní a přenosné počítače společnosti Apple.

Ochrana zabezpečení Mac OS je řešena hybridním přístupem, který kombinuje jak tradiční technologii antivirů, tak moderní a optimalizovaný cloud přístup. Díky tomu je ochranný systém ještě úspěšnější v boji proti virům, trojským koňům, spyware a jiným škodlivým programům.

Program navíc neochraňuje pouze systémy Mac. Stará se i o ochranu před škodlivým softwarem pro PC nebo operační systém Linux a to prevencí. Jakýkoli škodlivý program nebo soubor je detekován a následně je s ním naloženo dle požadavků uživatele. Tím je zamezeno přenesení souboru na jiná zařízení nebo např. školních sítí.

Ovšem hlavní zaměření celého systému je cíleno na spyware, keyloggery a zloděje identity. Obecně se tedy jedná převážně o ochranu uživatelských informací a citlivých osobních dat. Na jejich odcizení jsou totiž v dnešní době programy specializované.  

Vše je pak zabaleno do tradičního Mac vzhledu a tím je dodáno programu Kaspersky Security for Mac na přitažlivosti a uživatelském pohodlí. 

Kaspersky Security for Mac 2013Základní vzhledCentrum ochrany

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Antivir pro Mac OS
  • Kompaktní vzhled
  • Silné zabezpečení
 

Verze 13.0.2.458 - 178,81 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zkušební verze
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.kaspersky.com/security-mac
Velikost souboru: 178,81 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit/8
Verze: 13.0.2.458
Počet stažení: 485
Publikováno: 24.11.2012
Poslední aktualizace: 24.11.2012
Zařazeno v kategoriích: Antispyware, Antiviry, Ochrana počítače

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 5 e 6 8 a  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)