Kaspersky Security for Mac 2013 (13.0.2.458)
0 %

Ochranný program pro uživatele Mac

Desktopové systémy Mac patřily dříve mezi menšinu a tak nebylo výhodné pro ni vytvářet zákeřný software v podobě virů nebo spy/malwaru. Jeho uživatelé se zdaleka nemuseli starat o bezpečnost tak, jako uživatelé konkurenčních PC se systémem od Microsoftu.  S velkým boomem společnosti Apple a s růstem počtu zákazníků však toto pravidlo přestalo platit. Proto Kaspersky Lab přichází se specializovaným ochranným softwarem právě pro stolní a přenosné počítače společnosti Apple.

Ochrana zabezpečení Mac OS je řešena hybridním přístupem, který kombinuje jak tradiční technologii antivirů, tak moderní a optimalizovaný cloud přístup. Díky tomu je ochranný systém ještě úspěšnější v boji proti virům, trojským koňům, spyware a jiným škodlivým programům.

Program navíc neochraňuje pouze systémy Mac. Stará se i o ochranu před škodlivým softwarem pro PC nebo operační systém Linux a to prevencí. Jakýkoli škodlivý program nebo soubor je detekován a následně je s ním naloženo dle požadavků uživatele. Tím je zamezeno přenesení souboru na jiná zařízení nebo např. školních sítí.

Ovšem hlavní zaměření celého systému je cíleno na spyware, keyloggery a zloděje identity. Obecně se tedy jedná převážně o ochranu uživatelských informací a citlivých osobních dat. Na jejich odcizení jsou totiž v dnešní době programy specializované.  

Vše je pak zabaleno do tradičního Mac vzhledu a tím je dodáno programu Kaspersky Security for Mac na přitažlivosti a uživatelském pohodlí. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Antivir pro Mac OS
  • Kompaktní vzhled
  • Silné zabezpečení

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Kaspersky Lab
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.kaspersky.com/security-mac
Velikost souboru: 178,81 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 13.0.2.458
Počet stažení: 676
Publikováno: 24.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-24 08:00:00
Zařazeno v kategoriích: Utility a ostatní | Antivirové programy | Antispyware | Antiviry | Zabezpečení | Ochrana počítače

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Kaspersky Security for Mac 2013

Nahoru